icon-landkaart@2x.pngKies andere regio

Vlaams-Brabant

Opleiding en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Dreefstraat 8 
3001 Leuven - Heverlee 

Tel: 016/27 04 00 
Fax: 016/27 04 09 
vlb@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen
Woensdag 7 februari van 13 tot 16 uur
 

Proef een halve dag lang van zowel academische als technische beroepen tijdens de DOE-BEURS 2018 voor:

  • leerlingen van het 5de en 6de leerjaar basisonderwijs
  • leerlingen van het 1ste jaar secundair onderwijs
  • maar ook voor ouders!                                            

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Jan Hendrickx

jan.hendrickx@constructiv.be

016 27 04 01

Christophe Lamberts

christophe.lamberts@constructiv.be

016 27 04 06

Karin Malfliet

karin.malfliet@constructiv.be

016 27 04 02

Loetitia Peetersille

loetitia.peetersille@constructiv.be

016 27 04 07

Nathalie Coenen

nathalie.coenen@constructiv.be

016 27 04 05

Natasha Wiliquet

natasha.wiliquet@constructiv.be

016 27 04 03

Vanessa Pittevils

vanessa.pittevils@constructiv.be

016 27 04 08

Wim Vandenput

wim.vandenput@constructiv.be

016 30 87 00

Monique Van Minsel

monique.vanminsel@constructiv.be

016 27 04 04

Natalie Vogelaers

natalie.vogelaers@constructiv.be

016 30 87 01