• ConstruBadge
  • Voordelen en ondersteuning
  • Voordelen arbeider
  • Opleiding
  • Welzijn
  • Publicaties
  • Koopkrachtpremie
  • FAQ

Opleiding, instroom en toeleiding

Constructiv werkt hard aan het verbeteren van de instroom van werknemers in de bouwsector en het op peil houden van hun competenties. De sector streeft immers naar duurzame tewerktstelling! Zo staan onze adviseurs op het terrein in voor:
  • de promotie van de bouwsector en de bouwberoepen bij jongeren en werkzoekenden
  • de begeleiding van jongeren en werkzoekenden naar een duurzame job in de bouw
  • de ondersteuning van bouwbedrijven en hun werknemers m.b.t. hun competentie- en loopbaanbeheer

Welzijn op het werk

Constructiv waakt over het welzijn en de veiligheid op bouwplaatsen. Dagelijks zijn wij actief op het terrein. Ons team van adviseurs:
  • bezoekt bouwbedrijven om hen te ondersteunen bij hun dynamisch preventiebeleid gaat langs op bouwplaatsen en verstrekt er aangepaste adviezen en tips op het vlak van welzijn en veiligheid
  • organiseert gerichte sensibiliseringscampagnes over specifieke thema's

Bouwcampus
Wetenschapspark 33
3590 Diepenbeek

Tel: 011/30 12 40 
Fax: 011/22 63 19 
lim@constructiv.be

Openingsuren: elke werkdag van 08:00 - 17:00

Contactpersonen

Winnaars Constructiv Awards


Naar jaarlijkse gewoonte werden in Limburg de Constructiv Awards uitgereikt. De winnaars van 2022 zijn:

* MCSCHRIJN-DAKWERKEN BV (Riemst) – 1 tot 5 arbeiders
* ASBEST CLEANING SERVICES BV (Leopoldsburg) – 6 tot 19 arbeiders
* RENOVATIEWERKEN VD & K BV (Lommel)  – 20 tot 49 arbeiders
* GIJBELS MATHIEU NV (Oudsbergen)  - 50 arbeiders


De zaakvoerders ontvingen hun gepersonaliseerde Constructiv Award en de opleidingsverantwoordelijke werden verwend met een ontbijtmand. Voor iedere arbeider was er ook een leuke gadget voorzien. 

Wij wensen alle winnaars van harte proficiat voor de geweldige inspanningen die zij het afgelopen jaar hebben geleverd op gebied van opleiding en toeleiding van hun arbeiders en welzijn op de werven.

De bovenstaande dienstverlening wordt dag na dag gerealiseerd door de verschillende leden van ons team. Onderstaand vindt u per actiedomein de contactgegevens van onze medewerkers terug

Davy Geerinckx

davy.geerinckx@constructiv.be

011 30 12 47

Heidi Janssens

heidi.janssens@constructiv.be

011 30 12 42

Lien Carolus

lien.carolus@constructiv.be

011 30 1245

Marc Vandormael

Marc.vandormael@constructiv.be

011 30 12 46

Marianne Eikenaar

marianne.eikenaar@constructiv.be

011 30 12 44

Patricia Sicora

patricia.sicora@constructiv.be

011 30 12 41

+32 474 63 23 57

Marc Ruys

marc.ruys@constructiv.be

011 30 12 49

+32 471 35 02 74

Christelle Jacobs

christelle.jacobs@constructiv.be

011 30 12 48

Veerle Daelmans

veerle.daelmans@constructiv.be

011 30 12 40